Sąlygos

Fiziniams asmenims

Asmens dokumentas

Nuomotojas privalo turėti galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Ne ES piliečiai privalo pateikti galiojantį pasą, kuriame duomenys įrašyti lotyniškais rašmenimis.

Vairuotojo pažymėjimas

Nuomotojas privalo pateikti galiojantį, atitinkantį Europinius standartus, vairuotojo pažymėjimą, leidžiantį vairuoti "B" kategorijos transporto priemones.

Amžius ir vairavimo stažas

Transporto priemonės nuomojamos ne jaunesniems nei 25 metų amžiaus asmenims.

Asmens, kuris vairuos nuomojamą transporto priemonę, vairuotojo stažas turi būti ne mažesnis nei 5 metai.

Juridiniams asmenims

Įmonės registracija ir įgaliojimas

Juridiniai asmenys privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą.

Taip pat, privalomas įgaliojimas, kuris patvirtina teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis transporto priemonę.

Vairuotojo pažymėjimas

Nuomotojas privalo pateikti galiojantį, atitinkantį Europinius standartus, vairuotojo pažymėjimą, leidžiantį vairuoti "B" kategorijos transporto priemones.

Amžius ir vairavimo stažas

Transporto priemonės nuomojamos ne jaunesniems nei 25 metų amžiaus asmenims.

Asmens, kuris vairuos nuomojamą transporto priemonę, vairuotojo stažas turi būti ne mažesnis nei 5 metai.

Kita informacija

Į automobilio nuomos kainą įskaičiuotas KASKO draudimas ir transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas. Draudimas galioja visoje Europos Sąjungos teritorijoje, išskyrus šalis, kuriose eismas vyksta kairąja puse (pvz.: Jungtinė Karalystė).

Sugedus automobiliui, mikroautobusui arba dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti transporto priemonės, suteikiame kitą transporto priemonę, o nesant galimybės pasiūlyti atitinkamo varianto ir jeigu nuomininkas nekaltas dėl susidariusio įvykio, grąžiname pinigus.

Pakaitinio transporto pristatymo laikas 3 valandos + kelionės iki jūsų trukmė.

Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Perdavęs vairuoti automobilį kitam asmeniui, atsako už visus padarinius. Pažeidęs kelių eismo taisykles, privalo sumokėti baudas. Vagystės atveju negrąžinęs automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti padarytą žalą.

Išnuomotą transporto priemonę gali vairuoti ne tik nuomininkas, bet ir nuomininko pageidavimu į nuomos sutartį įtraukti papildomi vairuotojai. Vienas papildomas vairuotojas į sutartį įtraukiamas nemokamai.

Kiekvienam sekančiam papildomam vairuotojui paslauga kainuoja €5 per parą, bet ne daugiau kaip €50 už visą nuomos laikotarpį. Nuomininkas, kurio vardu išnuomotas automobilis, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas ir atsakingas asmuo už automobilį.

Tiek pagrindiniam, tiek papildomiems vairuotojams, taikomos tos pačios fizinių ar juridinių asmenų sąlygos.

Išvykimas už Lietuvos Respublikos teritorijos su nuomojama transporto priemone galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą.

Už savavališką išvykimą už Lietuvos Respublikos teritorijos be nuomotojo raštiško sutikimo skiriama €1500 bauda.

Jeigu atstumas į vieną pusę didesnis negu 1600km. arba keliatės keltu, tuomet imamas €300 užstatas ir +20% nuo nuomos sumos.

Maksimali vidutinė lengvojo automobilio paros rida – 100-300 km., viršijus kilometražo paros limitą, kiekvieno papildomo kilometro kaina – €0.07.

Maksimali vidutinė mikroautobuso paros rida – 200-400 km., viršijus kilometražo paros limitą, kiekvieno papildomo kilometro kaina – €0.07.

Transporto paėmimas ir grąžinimas darbo metu yra nemokamas. 

Ne darbo laiku, kainuoja €7.

Darbo laikas:
I-V: 08:00-21:00 
VI-VII 10:00-19:00

Visa nuomos kaina ir užstatas (frančize) nuo €150 iki €300 turi būti sumokėti prieš pasiimant transporto priemonę. Sumokėti galima banko pavedimu arba grynaisiais pinigais. Jei grąžinsite automobilį tvarkingą, kaip nurodyta Nuomos sutartyje – užstato suma grąžinsime.

Nuomotojas neatsako už grąžintoje transporto priemonėje paliktus daiktus ir neperka iš nuomininko papildomų degalų, jeigu grąžinus priemonę, bake jų daugiau nei priemonę pasiimant.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart