Priekabų nuoma | Panevežys

>
Priekabų nuoma | Panevežys
Ieškote priekabos nestandartinio ar įprasto krovinio pervežimui? Tvirtos konstrukcijos priekabos idealiai tiks įvairaus tipo ir svorio kroviniams vežti, o mes suteiksime visą pagalbą išnuomojant priekabą jūsų poreikiams.

Priekabų, tralų ir autovežių nuoma

„AJ Auto“ – patikimas transporto priemonių ir krovinių pervežimo partneris, rinkoje sėkmingai dirbantis jau ne vienerius metus. Nuomojame priekabas, tralus ir autovežius ir operatyviai sprendžiame iškilusias transportavimo problemas. Siūlome reikalingą įrangą ir žvelgiame į kiekvieną situaciją individualiai, todėl esame lankstūs ir gebame greitai priimti reikalingus sprendimus. „AJ Auto“ priekabų nuoma siūlo kokybiškas paslaugas klientams Panevėžyje ir visoje Lietuvoje.

Priekabų nuoma - kaip pasirinkti tinkamą priekabą?

Priekabą, o ypač tralą ar autovežį naudojame nedažnai, nebent to reikalauja specialaus pobūdžio darbas. Visos keliuose eksploatuojamos priekabos privalo būti techniškai tvarkingos, o jų laikymui privalu turėti specialią vietą. Dėl tokių priežasčių, prireikus priekabos ar autovežio, kreipiamės į priekabų nuomą, kad galėtume sėkmingai pervežti tam tikrą krovinį. Tačiau kaip išsinuomoti jūsų poreikius atitinkančią priekabą?

Priekabų nuomos specialistai visų pirma atkreipia dėmesį į planuojamą vežti krovinį: įvertina jo gabaritus bei svorį. Taip pat svarbu, kad jūsų vairuotojo kategorija atitiktų priekabos kategoriją, nes tai yra dažnai užmirštama. Siekiant išvengti nelaimių kelyje ar kitų nesklandumų, priekaba visais parametrais turi atitikti vežamą krovinį, todėl jei tiksliai nežinote, kokio tipo priekabos jums reikia, teiraukitės „AJ Auto“ specialistų, kurie jus maloniai pakonsultuos bei atsakys į visus jūsų klausimus.

Priekabų nuoma Panevėžyje - ką galima gabenti?

„AJ Auto“ užsiima priekabų nuoma Panevėžyje. Klientams siūlome priekabas-tralus-autovežius, kurie gali be vargo padėti pervežti didelius krovinius ir gerokai palengvinti jūsų transportavimo rūpesčius. Priekabų nuomą siūlome įvairiam laikotarpiui: nuo valandos iki 30 parų ir daugiau. Išsirinkę tvirtos konstrukcijos, techniškai tvarkingą priekabą, nesunkiai pervešite sniego, vandens motociklus, kelių priežiūros techniką, krautuvus, mini ekskavatorius, keturračius ar kitą sunkią techniką. Mūsų turimas tralas gali pakelti iki 2100 kg bei atitinka E ir BE vairavimo kategorijas. Tvirtinimo diržus išduodame nemokamai.
Priekabos gali būti komplektuojamos su tentu, o mūsų patyrę darbuotojai atsakydami į jūsų klausimus padės išsirinkti tinkamiausią variantą konkretaus krovinio pervežimui. Siūlome įvairius priedus, kurie palengvins jūsų transportavimą ir dirbame tiek su įmonėmis, tiek su privačiais asmenimis. Jūsų patogumui už papildomą mokestį priekabą nugabensime į jums reikiamą vietą, todėl jūs sutaupysite daug laiko. „AJ Auto“ priekabų nuoma – visuomet geros pervežimui skirtos įrangos nuomos kainos, kokybiškos priekabos ir patogios nuomos sąlygos.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart