Mikroautobusų nuoma Panevežyje

>
Mikroautobusų nuoma Panevežyje

Krovininių mikroautobusų nuoma krovinių pervežimams Lietuvoje ir Europoje

„AJ Auto“ krovininiai autobusai puikiai tinka pervežti įvairaus dydžio krovinius, o konkurencinga kaina ir profesionalus aptarnavimas paliks malonų įspūdį kiekvienam. Mūsų nuomojamas transportas yra prižiūrimas ir aptarnaujamas profesionaliame autoservise, todėl nuolatos yra geros techninės būklės. Siūlomi mikroautobusai puikiai tiks pervežti tiek smulkius, tiek didelius krovinius, o rinktis galėsite nuo mažo iki didžiausio mikroautobuso, vairavimui su B kategorija. Nuomojame mikroautobusus su ir be vairuotojo, užtikriname greitą rezervacijos procesą ir netaikome jokių papildomų mokesčių. Jei ieškote patikimo transporto, kuris jums padėtų atlikti tam tikrus darbus, pasinaudokite mūsų siūlomu autoparku ir išsirinkite jums tinkantį transportą. Jei turėsite klausimų, mūsų specialistai su malonumu į juos atsakys bei suteiks visą reikalingą informaciją apie nuomojamus krovininius mikroautobusus bei nuomos sąlygas.

Krovinių pervežimui

Kelionėms Lietuvoje ir Europoje

Kraustymosi paslaugoms

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo – kodėl tai tampa populiaru?

krovininiu-mikroautobusu-nuoma-panevezyje-ajauto

Krovininių mikroautobusų nuoma jau seniai nėra jokia naujiena. Vis dėlto, rasti patikimus tokių paslaugų teikėjus, kurie turėtų didelį patikimų mikroautobusų parką, nėra lengva. Gyvenime nutinka, jog didesnio transporto prisireikia greitai ir netikėtai. Toks poreikis dažnai būna vienkartinis, todėl investuoti į brangiai kainuojantį mikroautobusą neapsimoka. Mikroautobuso nuoma be vairuotojo išsprendžia tokią problemą ir suteikia reikalingą transportą daiktų pervežimui arba kelionėms Lietuvoje ar Europoje.

Mikroautobusų nuoma – populiarėjanti paslauga Lietuvoje ir užsienyje. Nuomos kaina yra skaičiuojama valandomis arba paromis, todėl autobusiukų nuoma tinka tiek vienkartiniam daiktų arba keleivių pervežimui, tiek ilgesnei kelionei. Natūralu, jog būtent ilgieji daiktų pervežimai (pvz. iš kitos Europos šalies į Lietuvą) yra populiari priežastis nuomotis mikroautobusą. Žmonės vis dažniau pastebi mikroautobusų nuomos privalumus: nereikia naudoti savo transporto ir investuoti į nuosavo automobilio remontą ar aptarnavimą, galima mėgautis erdviu įrengtu transportu, o palankios nuomos kainos leidžia tokiomis paslaugomis naudotis visiems.

Mikroautobusų nuoma Panevežyje

„AJ Auto“ mikroautobusų parke rasite B vairavimo kategoriją atitinkančius mikroautobusus. Mūsų pasiūloje yra transporto su įrengtomis miegamosiomis vietomis, todėl krovinio pervežimas iš tolimų šalių nebus varginantis. Autobusiuką rekomenduojame rinktis pagal galingumą ir dydį, tačiau jei tiksliai nežinote, kokio transporto jums reikia, pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Turime nuo mažu iki didelių mikroautobusų, todėl tikime, kad rasite būtent tai, ko reikia. Mūsų mikroautobusų bazė yra Panevėžyje, tačiau už papildomą mokestį transportą galime pristatyti ir į kitus miestus. Ilgalaikei nuomai taikome nuolaidas, nuomojame mikroautobusus tiek su vairuotojais, tiek be jų, todėl savo patogumui galite rinktis priimtiniausią variantą. Greita rezervacija bei konkurencingos kainos – „AJ Auto“ įmonės privalumai.

Visas mūsų nuomojamas transporto priemones gali vairuoti ne jaunesni nei 25 metų asmenys, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir 5 metų vairavimo stažą. Daugiau informacijos rasite mūsų tinklalapio skiltyje “nuomos sąlygos” arba susisiekę su mūsų klientų aptarnavimo specialistu.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart