Krovinių pervežimas Panevežyje visoje Lietuvoje ir Europoje

>
Krovinių pervežimas Panevežyje visoje Lietuvoje ir Europoje

Prekių pristatymas

Baldų pervežimas

Siuntų pervežimas

Krovinių pervežimas – svarbi logistikos paslaugų rūšis, skirta tiek individualiems, tiek verslo poreikiams tenkinti. Įvairiems pervežimams pasitelkiant reikalingą transportą, galima gabenti nuo paprastų siuntų iki didelės apimties krovinių visoje Lietuvoje ir Europoje.

Krovinių pervežimas konkurencingomis kainomis

Mūsų įmonė vykdo įvairaus pobūdžio krovinių gabenimą. Nebrangiai vežame krovinius iki 2 tonų bei turime mažesnį automobilį siuntų gabenimui. Dirbdami lanksčiomis darbo valandomis nesunkiai patenkiname tiek įmonių, tiek individualių asmenų poreikius bei rūpinamės, jog bet koks krovinys ar siunta būtų pristatyta laiku. Pervežimus vykdome konkurencingomis kainomis, gabename siuntas, krovinius, statybines medžiagas, buitinę technika, prekes iš prekybos centrų ir ne tik. Pervežimus vykdome tiek tarp privačių klientų, tiek prekybos vietų („Lemora“, „Depo“, „Senukai“, „Bikuva“ ir pan.).

Kainos

Panevėžyje Lietuvoje Europoje
nuo €10
nuo €0,30/km*
Pagal susitarimą
Dirbame tiek su juridiniais, tiek su fiziniais asmenimis, išrašome sąskaitas faktūras, sudarome sutartis. Domina ilgalaikiai projektai, taikomos nuolaidos.
 
Dirbame ir po darbo valandų.

*kilometrai skaičiuojami į abi puses.

Kada gali būti reikalingas krovinių pervežimas?

rsz_kroviniu-pervezimas-schema

Pervežti įvairaus dydžio daiktus gali prireikti netikėtai: kraustantis gyventi į naują vietą, vykdant remontą ar renovacijos darbus, pristatant prekes klientams, pervežant baldus bei įvairiais kitais atvejais. Norint, jog pervežimo darbai vyktų sklandžiai, svarbu ne tik turėti tinkamą transportą, bet ir mokėti organizuoti tokio pobūdžio darbus.

Siuntos ar krovinio pervežimą sudaro pakrovimas arba paėmimas iš nurodytos vietos, nugabenimas reikiamu adresu ir pristatymas. Tačiau šį, iš pažiūros paprastą procesą galima atlikti greitai tik tuomet, kai tam yra tinkamai pasiruošta. Kiekviena krovinio pervežimo užduotis turi būti aiškiai suplanuota, todėl prieš atliekant tokį darbą reikia atsakyti į kelis klausimus:

  • Kokie yra vežamo krovinio matmenys;
  • Koks yra krovinio svoris;
  • Kaip bus vykdomas pakrovimas/iškrovimas;
  • Kur krovinį reikia gabenti;
  • Ar yra laiko apribojimų.

Sudarius preliminarų planą ir išsiaiškinus krovinio gabenimo aplinkybes, t. y. kliento reikalavimus, pervežimo įmonė gali imtis veiksmų ir atitinkamai vykdyti krovinio pervežimą. Kiekvienas didesnio krovinio pervežimas reikalauja individualių sprendimų bei specialaus transporto, todėl profesionali krovinių pervežimo įmonė „AJ Auto“ jums suteiks viską, ko reikia greitam ir organizuotam jūsų krovinio pervežimui.

Krovinių gabenimas – svarbi sėkmingos veiklos sąlyga

UAB „AJ Auto“ krovinių pervežimas yra svarbi bet kokio verslo sėkmės dalis. Konkurencinėje aplinkoje logistika jau kuris laikas užimą svarbų vaidmenį, o prekių pristatymas ar krovinių transportavimas padeda pasiekti klientus nepriklausomai nuo jų buvimo vietos bei formuoja įmonių ryšius su klientais. Tai suprasdami, padedame įmonėms ir privatiems verslams kurti konkurencinį pranašumą, gabendami krovinius saugiai, greitai ir atsakingai. Svarbu žinoti, jog efektyvus krovinių pervežimas ne tik padeda pasiekti klientus, bet ir optimizuoti prekių sandėliavimo kaštus, trumpina pristatymo laiką bei kuria visapusišką pasitikėjimą teikiamomis paslaugomis.


Šiandieninėje vartotojiškoje visuomenėje krovinių pervežimas yra neatsiejama kasdienio vartojimo dalis, todėl jei turite poreikį pristatyti siuntą ar pervežti krovinį, kreipkitės į „AJ Auto“ specialistus, kurie atsižvelgs į jūsų poreikius bei pasiūlys jums naudingus sprendimus. Pasitelkiame ilgametę darbo patirtį, didelį transporto parką ir teikiame pervežimo paslaugas Panevėžyje ir visoje Lietuvoje. Lankstus darbo grafikas, geros pervežimų kainos ir greitas užsakymų įgyvendinimas – vertybės, kurias puoselėjame.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart